Trojica žiarskych chodcov na súťaži a všetci s medailam

27.01.2018 17:10:35
Trojica žiarskych chodcov na súťaži a všetci s medailam

Vo štvrtok 25.1.2018 sa v Banskej Bystrici konalo III.kolo chodeckej ligy. Z našich chodcov AK-MŠK,Žiar nad Hronom sa pretekov zúčastnili traja chodci. V kategórii najmladších žiakov v chôdzi na 1000m obsadil Samko Kolár skvelé 3.miesto.Po troch kolách si drží s istotou pódiové tretie miesto. V kategórii mladších žiačok suverejným spôsobom zvíťazila Ema Černajová v chodzi na 1000m.Po troch kolách jej so ziskom 33 bodov patrí prvé miesto v chodeckej lige. V kategórii starších žiačok obsadila po tvrdom boji Barorka Brnáková skvelé II.miesto. V priebežnom poradí po troch kolách je  na prvom mieste mieste. Už v nedeľu 28.1.2018 sa Ema Černajová a Barbora Brnáková pokúsia zabojovať o medaile na halových majstrovstvách Slovenska v chôdzi. Na tomto podujatí v skvelej konkurencii sa predstaví aj Matej Tóth.

Rybársky

Autor foto : Priekopník