Majstrovstvá Slovenska dorastencov

22.06.2014 21:27:01
Majstrovstvá Slovenska  dorastencov

V dňoch 14. -15. Júna sa v Dubnici nad Váhom konali Majstrovstvá Slovenska dorastencov. Na nich mal najväčšie šance Lukáš Muha, kde ich nakoniec aj potvrdil. Na trati 800m skončil na 2.mieste v osobnom rekorde 2:03,00. Ďalšia jeho disciplína bola 1500m na ktorej držal titul majstra Slovenska z haly tohto roku. Na tejto trati obsadil 3. miesto s časom 4:20,48.

Bahnová, Fekiačová, Rybársky, Repiská, Krajčíková

Ďalej Nás reprezentovala Simona Repiská, v trojskok obsadila 7. miesto a v diaľke 20. Miesto. Nikola Bahnová napriek zdravotným problémom nastúpila na 5 km chôdze, kde obsadila 8 miesto. Ako staršie žiačky si šli okúsiť atmosféru majstrovstiev Zuzana Krajčíková a Lenka Fekiačová obidve nastúpili na trati 800 m. Úspešnejšia bola Krajčíková, ktorá dobehla na 11. mieste. Fekiačová skončila na 13.mieste. Dúfame že ich výkony budú do Majstrovstiev starších žiačok napredovať a v jeseni sa pobijú o medailové priečky.

AP