HM-SsAZ-BB-MŽky-MŽci 2019

                                        Atléti si z Banskej Bystrice doniesli 6 medailí

Dňa 13.01.2019 sa konali Halové Majstrovstvá stredoslovenského atletického zväzu  v atletickej hale v Banskej Bystrici. Kde súťažili medzi sebou mladšie a najmladšie žiactva.

Z mladšieho žiactva sa najviac darilo Natálií Bielikovej , ktorá získala tri tituly oblasti a to na 60m, 60 prekážok a v skoku do diaľky. Natália sa pripravuje  na Majstrovstvá Slovenska v 5-boji , ktoré sa budú 23.2 v Bratislave v hale Elán.

Ďalší medailista bol Ivan Šluch , ktorý na trati 600 m obsadil 2 miesto zo 17 pretekárov .V skoku do diaľky sa darilo aj Richardovi Zorvanovi . ktorý dal všetky svoje posledné sily do posledného pokusu a z ôsmej priečky sa posunul na krásne tretie miesto. Na bronzovej pozícií dobehol aj ďalší atlét a to  Ľuboš Povinský v behu na  1500m .

Celkovo nás reprezentovalo 11 atlétiek a 4 atléti mňa osobne veľmi potešili výkony či už skúsených atlétov, ale aj atlétov ktorý prvýkrát súťažili je to skvelý vstup do novej sezóny.

 Výsledky :

Hanka Kubovčíková                                   1500m 4.miesto s časom 6:25,03.

Natália Bieliková                                       diaľka 1.miesto s výkonom 472m 
                                                               60m 1.miesto s časom 88,75s                                   60m prekážky 1.miesto s časom 10,91s

Viviene Ivaničová                                      diaľka 8.miesto s výkonom 406m
                                                               60m 21.miesto s časom 9,43s

Mary Dajana Aydin                                     diaľka 11.miesto s výkonom 388m

                                                               60 m  15.miesto s časom 9,21s

Nikola Ďuramová                                       diaľka 23.miesto s výkonom 348m
                                                               60m prekážky 5.miesto s časom 12,94s

Nela Beliančínová                                      60m  18.miesto s časom 9,30s

Natália Ruckschlossová                              60m 25.miesto s časom 9,54s
                                                               600m 16.miesto s časom 2:21,57

Karin Ruckschlossová                                 600m 27.miesto s časom 2:38,26
                                                               60m  52.miesto s časom 10,27

Mia Marčišinová                                         60m 30.miesto s časom 9,62s PB

Lýdia Bratková                                          60m 34.miesto s výkonom 9,65s
                                                               600m 8.miesto s časom 2:14,38

Richard Zovran                                         60m 12.miesto s časom 9,32s

                                                               diaľka 3.miesto s výkonom 418m PB

Ivan Šlúch                                                60m 30.miesto s časom 10,13s

                                                               600m 2.miesto s časom 1:56,03

Karol Palášthy                                           60m prekážky 6.miesto s časom13,92s

                                                               guľa(3kg) 8.miesto s výkonom 5,84m

 Luboš Povinský                                        diaľka 19.miesto s výkonom 317m
                                                               1500m 3.miesto s časom 5:51,37.

  

                                                                                                                Nina Danielová