BEHY OSLOBODENIA
Výsledky Daj behov oslobodenia s účasťou Nášho atletického klubu.
Pozrite si ich výkony
4. Apríla Beh Oslobodenia mesta Handlová
ml .žiačky 28 pretekárok
1 Hrablayová Viktória SVK Hronec
2 Obertíková Michaela SVK Bojnice
3 Kováčová Nicol SVK AK ZH
Staršie žiačky 7 pretekárok
1 Fekiačová Lenka SVK AK ZH
2 Sekerešová Lucia
3 Bauerová Veronika
Juniorky 6 pretekárok
1 Balážová Laura AK Baník PD
2 Bahnová Nikola AK ZH
3 Píšová Barbora AK Baník PD
4 Fekiačová Lenka AK ZH
5 Kováčová Nikol AK ZH
4. Apríla Beh Oslobodenia mesta Žiar nad Hronom
Beh 400 metrov, dievčatá (2007 – 2006)
1. Natália Bieliková II. ZŠ Žiar nad Hronom 1:33,16
2. Lenka Liškayová II. ZŠ Žiar nad Hronom 1:41,21
3. Vanesa Chriňáková SPŠ Prievidza 1:45,92
Spolu: 23 pretekárov
Beh 800 metrov, chlapci (2005 – 2004)
1. Peter Beňo I. ZŠ Žiar nad Hronom 3:06,99
2. Marek Mánik I. ZŠ Žiar nad Hronom 3:10,99
3. Samuel Kováč IV. ZŠ Žiar nad Hronom 3:11,02
Spolu: 40 pretekárov
Beh 800 metrov, dievčatá (2005 – 2004)
1. Nina Krajčíkolvá I. ZŠ Žiar nad Hronom 3:05,69
2. Emma Nagyová II. ZŠ Žiar nad Hronom 3:17,47
3. Sofia Beliančinová II. ZŠ Žiar nad Hronom 3:19,47
Spolu: 34 pretekárov
Beh 1500 metrov, dievčatá (2003 – 2002)
1. Viktória Hrablayová ZŠ Valaská 5:22,51
2. Nikol Kováčová IV. ZŠ Žiar nad Hronom 5:23,72
3. Timea Mazúrová ZŠ P. Križku Kremnica 5:23,05
Spolu: 37 pretekárov
Beh 1900 metrov, dievčatá (2001 – 2000)
1. Monika Blahyová I. ZŠ Žiar nad Hronom 7:22,65
2. Leoni Engel IV. ZŠ Žiar nad Hronom 7:59,89
3. Kristína Tesáková IV. ZŠ Žiar nad Hronom 8:06,23
Spolu: 20 pretekárov
Beh 3000 metrov, chlapci (1999 – 1998)
1. Daniel Nagy ZŠ Janova Lehota 10:17,36
2. Martin Čillík GYM Žiar nad Hronom 10:24,65
3. Samuel Hubač IV. ZŠ Žiar nad Hronom 10:31,12
Spolu: 34 pretekárov
Beh 1900 metrov, dievčatá (1999 – 1998)
1. Lenka Fekiačová AK MŠK Žiar nad Hronom 7:28,14
2. Nikola Bahnová AK MŠK Žiar nad Hronom 7:29,15
3. Silvia Matušková ZŠ Angyal. Kremnica 7:43,51
Spolu: 14 pretekárov
22. Marca beh oslobodenia obce SIELNICA
Ml. žiačky :
1. Ninka Krajčíková
2. Barbora Brnáková
3.Alexandra Nemčoková
St. žiačky :
1. Timea Potančoková
2. Zuzana Krajčíková
3. Nikol Kováčová
Dorastenky:
1. Simona Repiská
2. Katarína Rybošová
Dorastenci:
1. Daniel Nagy
2. Peter Ďurica
3. Adrián Santoris
Muži nad 50 r.:
1.Daniel Matis
Ženy do 35 r.:
1. Timea Potančoková
2. Zuzana Krajčíková
3. Nikol Kováčová
AP