3 pódiové umiestnenia na Halových majstrovstvách stredoslovenského kraja

11.02.2014 22:23:58

V sobotu 8.2. 2014 sa uskutočnili Halové majstrovstvá stredoslovenského kraja v Bratislavskej hale Elán, kde naši atléti získali jeden majstrovský titul a dve 3. miesta.

Lukáš Muha v modrom drese Ako prvý majster kraja sa stal Lukáš Muha na trati 1500 metrov.Lukášove slová po pretekoch :S týmito pretekmi som nad mieru spokojný, zabehol som si nový osobný rekord... Bežalo sa mi veľmi dobre nepociťoval som žiadnu "krízu" počas behu... Myslím, že to bude tou náročnou zimnou viac menej objemovou prípravou, ktorú som absolvoval... Vzhľadom na to, že som nebehal veľa rýchlostných úsekov je ten čas veľmi dobrý a myslím, že cez sezónu sa dostanem pod hranicu 4:20 výrazne hlbšie... Ďakujem všetkým, ktorý ma cez zimu podporovali a podporujú, hlavne pani Mergovej za poskytnutie regenerácii v Hoteli Termál, trénerovi cyklistov Františkovi Sitorovi a firmám Nemak a Slovalco.... “

Jakub Forgáč bežal 3000m, kde sa umiestnil na 3. mieste, ale so svojím umiestnením a časom nebol spokojný.

Výsledky behu mužov na 3000m

1 Šarkan Branislav 841222 MKŠS-Atlet Kysucké Nové Mesto 9:11,31 SB Jakub Forgáč s číslom 96
10 Maxa Jakub 930203 AO Slávia ŽU Žilina 11:10,97

Leonie Sophi Engel sa zúčastnila prvých majstrovstiev, kde hneď vo svojej kategórii obsadila skvelé 3.miesto v šprinte na 300m s časom 50,21.

Leonie Sophi Engel v zelenom drese1 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 46,02 SB