obr: 1. ročník Behu Oslobodenia Hliníka nad Hronom - bilancujeme

1. ročník Behu Oslobodenia Hliníka nad Hronom - bilancujeme

kompletná výsledková listina je na konci stránky

 1.ročník Behu Oslobodenia Hliníka nad Hronom

  V sobotu 17.3.2018 sa v Hliníku nad Hronom konalo bežecké podujatie organizované obecným úradom v Hliníku nad Hronom a Atletickým klubom MŠK, Žiar nad Hronom. Veľká vďaka patrí za podporu pánovi starostovi obecného úradu p.Vladimírovi Mikulášovi a Radovi Drozdovi, predsedovi športovej komisie pri obecnom zastupiteľstve, bez ktorých by sa toto podujatie nepodarilo zorganizovať. Vďaka patrí aj sponzorom podujatia, ŽP EKO QELET,a.s., FF systembau, s.r.o. a ZUS servis,s.r.o. za finančnú podporu podujatia.

Aj napriek vrtochom počasia, keď celý deň pred pretekmi  pršalo a bežecká dráha bola nasiaknutá ako špongia, sa podarilo po rokoch oživiť pekné bežecké podujatie, na ktorom sa zúčastnilo 177 bežcov vo všetkých vekových kategóriách.

  V hlavnej kategórii „A“ do 39 rokov mužov a žien na 6km štartovalo 42 pretekárov. Víťazom kategórie mužov časom 22:24min. sa stal Wahlandt Peter z AK Krupina, 2.miesto obsadil časom 22:32min.  Marko Ján z ATLÉTI BS a 3. miesto obsadil časom 23:00min. Ursíny Peter z ATLÉTI BS.                                                                                                               

V tej istej kategórii žien zvíťazila časom 27:19min.  Burzová Martina z ŠKP Bratislava, 2. miesto obsadila Nina Krajčíková časom 30:03min. z AK MŠK Žiar nad Hronom a 3. miesto obsadila časom 30:17min.Tafernerová Jana zo Žiaru nad Hronom.

   V kategórii „B“ mužov do 49 rokov a žien na 6km štartovalo 42 pretekárov.             Víťazom kategórie mužov sa stal časom 22:47min.Valíček Róbert z OBAL Servis Košice, 2.miesto obsadil časom 24:20min. Peter Dvorský zo Žiaru nad Hronom a 3. miesto obsadil časom 24:50min. Jánoš Slavo z ŠK Atóm Levice.                                                                   

V tej istej kategórii žien na 2,1km zvíťazila časom 08:41min. Zvarová Anna zo Svetielka Nádeje B.Bystrica,2. miesto obsadila  časom 09:15min. Furáková Iveta zo Svetielka Nádeje Zvolen a 3.miesto obsadila časom 10:51min. Čierna Jana zo Žiaru nad Hronom.

   V kategórii „C“ mužov nad 50 rokov na trati 2,1km zvíťazil časom 08:18min.Krištof Miroslav z BK Slávia Veľký Krtíš.

   V kategórii dorastencov a dorasteniek súťažilo na trati 2,1km 11 bežcov, ako prvý z dorastencov dobehol do cieľa časom 07:14min. Vojtáš Nicolas z AK ZŤS Martin a v kategórii dorasteniek si dobehla pre víťazstvo časom 08:53min. jeho oddielová kolegyňa Vaceková Dominika.

V detských kategóriách súťažilo spolu 80 štartujúcich, z toho uvádzame  výsledky na prvých 3.miestach:  

                 Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník

 

 

Výsledková listina : 17.3.2018

 

 

DIEVČATÁ: predškolský vek  2014 - 2013

100m

p.č.

štart.číslo

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

por. v cieli

1

22

Filipová Ivana

2014

Hliník nad Hronom

1

2

11

Polakovičová Kristína

2014

Hliník nad Hronom

2

3

100

Dragonidesová Dominika

2014

Hliník nad Hronom

3

 

 

CHLAPCI: predškolský vek  2014 - 2013

100m

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

por. v cieli

1

89

Jaško Martin

5.7.1905

Žiar nad Hronom

1

2

1

Glezgo Matúš

28.10.2014

Hliník n.Hronom

2

 

 

DIEVČATÁ:     ročník:     2012 - 2011

300m

p.č.

štart.č

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

por. v cieli

1

23

Bieliková Paťka

10.5.2011

AK MŠK,Žiar nad Hronom

1

2

7

Palášthyová Michaela

2012

Banská Štiavnica

2

3

24

Slašťanová Nelka

2011

AK MŠK,Žiar nad Hronom

3

 

 

CHLAPCI:             ročník:    2012 - 2011

300m

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

por. v cieli

1

91

Kicko Boris

2012

AK-MŠK,Žiar nad Hronom

1

2

61

Falťan Alexander

26.4.2012

Lehôtka pod Brehmi

2

3

91

Kicko Boris

2012

AK-MŠK,Žiar nad Hronom

3

 

 

DIEVČATÁ:     ročník:     2010 - 2009

300m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

94

Jašková tamara

2009

Žiar nad Hronom

1:59

1

2

93

Konôpková Elizabet

2009

Banská Štiavnica

2:01

2

3

4

Čuga Adela

2009

Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke

2:11

3

 

 

CHLAPCI:             ročník:    2010 - 2009

300m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

9

Štekláč Jakub

2009

Banská Štiavnica

2:04

1

2

25

Lakosil S.Benjamín

22.11.2009

AK-MŠK,Žiar nad Hronom

2:10

2

3

8

Palášthy Richard

2010

Banská Štiavnica

2:43

3

 

 

DIEVČATÁ:     ročník:     2008 - 2007

400m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

14

Ivaničová Viviene

2007

Banská Štiavnica

2:11

1

2

33

Kubovčíková Hanka

10.8.2007

AK MŠK,Žiar nad Hronom

2:14

2

3

35

Mlynarčiková Radka

15.5.2008

AK MŠK,Žiar nad Hronom

2:23

3

 

 

CHLAPCI:             ročník:    2008 - 2007

400m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

29

Muller Samuel

21.2.2007

AK MŠK,Žiar nad Hronom

2:07

1

2

30

Kolár Ján

19.1.2007

AK MŠK,Žiar nad Hronom

2:08

2

3

6

Terek Juraj

2008

 Hliník nad Hronom

2:17

3

 

 

DIEVČATÁ:     ročník:     2006 - 2005

600m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

38

Bieliková Natália

10.1.2006

AK MŠK,Žiar nad Hronom

2:56

1

2

47

Samčíková Emma

1.3.2006

AK ZŤS Martin

3:00

2

3

85

Zvarová Ema

2005

Banská Štiavnica

3:01

3

 

 

CHLAPCI:             ročník:    2006 - 2005

600m

 

 

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

46

Linet Martin

10.11.2006

AK ZŤS Martin

2:55

1

2

15

Šlúch Ivan

2006

Banská Štiavnica

2:58

2

3

13

Povinský Ľuboš

2006

Banská Štiavnica

3:03

3

 

 

DIEVČATÁ:     ročník:     2004 - 2003

800m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

43

Beliančinová Sofia

6.7.2004

AK MŠK,Žiar nad Hronom

4:19

1

2

52

Eliášová Lucia

4.5.2003

AK ZŤS Martin

4:30

2

3

51

Urbanovská Lilly

14.7.2004

AK ZŤS Martin

4:32

3

 

 

CHLAPCI:             ročník:    2004 - 2003

800m

 

p.č.

štart.č.

priezvisko

dát.nar.

klub, mesto,škola

čas v cieli

por. v cieli

1

50

Nosáľ Tomáš

28.7.2004

AK ZŤS Martin

4:05

1

2

48

Beharka Adrián

2.10.2003

AK ZŤS Martin

4:10

2

3

49

Mencel Tomáš

6.7.2004

AK ZŤS Martin

4:11

3

 

  Najlepším bežcom v hlavnej kategórii z občanov Hliníka nad Hronom bol Ľubušký      Peter a z obyvateliek Nina Jakušová.

 V detských kategóriách súťažilo spolu 23 detí z Hliníka nad Hronom.

    Ako vznikla vôbec myšlienka urobiť v Hliníku nad Hronom bežecké podujatie?                  Atletický klub MŠK Žiar nad Hronom v apríli 2017 otvoril svoj krúžok pri ZŠ, kde začali trénovať atletiku štyri deti. Dnes je počet členov krúžku viac, ako 30 a pri ZŠ už funguje aj oficiálna škôlka detskej atletiky, ktorá je členom SAZ. Nakoľko deti z Hliníka počas roku 2017/2018 zaznamenali aj prvé víťazstvá v rámci majstrovstiev SsAZ a v súťažiach detskej atletiky, ( Janko Kolár, Samko Kolár, Sofia Jakušová,Katka a Hanka Kuboučíkové, Sýkorová A.E. ....), prišla myšlienka zorganizovať v Hliníku nad Hronom bežecké podujatie, kde by sa mohli prezentovať aj atléti z Hliníka nad Hronom.Veríme, že po úvodnom ročníku behu oslobodenia budeme pokračovať v tomto podujatí aj v nasledujúcich rokoch a tak oživíme ďalšie skvelé športové podujatie v našom regióne.

                                 Miroslav Rybársky,   ( AK-MŠK)

 

 

 Kompletná výsledková listina

Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
             
MUŽI  "A" do 39 rokov,  ročník  nar. 1998-1979  6km  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 *66 Wahlandt Peter 1989 AK Krupina 22:24,0 1
2 *76 Marko Ján 2000 Atléti BS 22:32,0 2
3 *74 Ursíny Peter 1999 Atléti BS 23:00,0 3
4 97 Beloš Adam 04.06.1998 AK ZŤS Martin 23:20,0 4
5 *64 Benko Tomáš 1987 Achiles Handlová 23:27,0 5
6 *78 Belohorec František 1984 Banská Štiavnica 23:28,0 6
7 86 Uher Kristián 1996 ŠKP Bratislava 23:36,0 7
8 *56 Beňo Dušan 1979 AK MŠK,Žiar nad Hronom 23:38,0 8
9 *75 Šimko Michal 1987 NEW-VAWC Multisport 24:36,0 9
10 69 Székely Jozef 1986 BEŽÍŠ? JEŽIŠ? 25:27,0 10
11 66 Pavlenda Peter 1979 Banská Štiavnica 26:11,0 11
12 65 Ľubušký Peter 1990 ŠKP Bratislava 26:40,0 12
13 80 Lakosil Miroslav 15.07.1982 Žiar nad Hronom 27:05,0 13
14 *81 Koniar Michal 1987 Hliník nad Hronom 27:30,0 14
15 75 Rafaelis Matej 1992 Jastrabá 28:26,0 15
16 *97 Taliga Vladimír 1982 Banská Štiavnica 29:46,0 16
17 62 Filip Michal 1980 Hliník nad Hronom 33:37,0 17
18 85 Ľubušký Michal 1994 Hliník nad Hronom 30:12,0 18
19 *86 Machálik Martin 1990 Hliník nad Hronom 30:51,0 19
20 74 Hulitka Gábor 1989 Ekonomservis-Hliník n.Hr. 32:09,0 20
21 72 Glezgo Juraj 2006 Hliník nad Hronom 32:25,0 21
22 64 Libo Peter 1983 Hliník nad Hronom 33:02,0 22
23 *62 Valach Andrej 1992 Voznica 33:37,0 23
24 *92 Solčanský Peter 1990 Bratislava 38:36,0 24
25 *88 Štefunko Ivan 1990 Bratislava 42:34,0 25
26 84 Hromník Ivan 1981 Hliník nad Hronom 42:46,0 26
27 *83 Grom Ladislav 1979 Žiar nad Hronom 44:36,0 27
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
             
  MUŽI  "B" do 49 rokov,  ročník  nar. 1978-1969  6km  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 *59 Valíček Róbert 1969 OBAL Servis Košice 22:47,0 1
2 *46 Dvorský Peter 1977 Žiar nad Hronom 24:20,0 2
3 98 Jánoš Slavo 1972 Šk Atóm Levice 24:50,0 3
4 87 Tvrdoň Ľubomír 04.09.1978 ŠKP,Bratislava 27:12,0 4
5 *99 Krajči Miroslav 1977 Žiar nad Hronom 27:27,0 5
6 *93 Zvara Ján 1974 Svetielko Nádeje B.Bystrica 27:31,0 6
7 *73 Indro Marián 1981 Hliník nad Hronom 28:39,0 7
8 78 Toma Maroš 1973 Nová Baňa 28:48,0 8
9 93 Strmý Jaroslav 1972 BK Slávia Veľký Krtíš 28:58,0 9
10 *61 Uhlár Miroslav 1974 Vrbany 29:11,0 10
11 *18 Mazúr Karol 1969 KAMI Kremnica 29:18,0 11
12 *60 Uhlár Zdeno 1976 Vrbany 29:54,0 12
13 *57 Beliančin Peter 1974 Žiar nad Hronom 30:29,0 13
14 81 Žabenský Cyril 1961 Hliník nad Hronom 31:16,0 14
15 *89 Hrmo Peter 1977 Žiar nad Hronom 31:42,0 15
16 100 Čuga Miroslav 1977 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 32:51,0 16
17 *77 Kapuš Ladislav 1970 DIADOR Banská Štiavnica 33:00,0 17
18 82 Jakuš Ján 05.10.1976 Hliník nad Hronom 33:37,0 18
19 71 Maruška Mário 1975 Žiar nad Hronom 33:53,0 19
20 63 Líškay Zdeno 1978 Žiar nad Hronom 34:00,0 20
21 *70 Mazúr Ľuboš 1974 KAMI Kremnica 34:26,0 21
22 *67 Šusták Michal 1953 Kozárovce 34:31,0 22
23 *91 Čech Norbert 1976 Hliník nad Hronom 34:39,0 23
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
             
  MUŽI "C"od 50 rokov a viac,r. nar.1968 a starší 2,1km  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 92 Krištof Miroslav 1966 BK Slávia Veľký Krtíš 8:18 1
2 84 Deneš Peter 1961 KBPŠ Púchov 8:48 2
3 81 Žabenský Cyril 1969 Hliník nad Hronom 31:16:00 3
4 67 Šusták Michal 1953 Kozárovce 34:31:00 4
5            
6   poznámka: 3. a 4. miesto bolo vyhodnotené z trate 6km        
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
             
  ŽENY  "A" do 39 rokov,  ročník  nar. 1998-1979  6km  
p.č. štart.č. priezvisko    klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 88 Burzová Martina 27.11.1979 ŠKP,Bratislava 27:19,0 1
2 42 Krajčíková Nina 08.10.2004 AK MŠK,Žiar nad Hronom 30:03,0 2
3 70 Tafernerová Jana 1981 Žiar nad Hronom 30:17,0 3
4 73 Jašková Lenka 01.06.1905 Žiar nad Hronom 31:03,0 4
5 96 Ďuricová Lucia 15.07.1999 AK ZŤS Martin 31:57,0 5
6 67 Marková Natália 1993 Trnava 32:26,0 6
7 95 Beliančinová Sofia 2004 AK MŠK,Žiar nad Hronom 33:18,0 7
8 98 Líškayová Lenka 2006 Žiar nad Hronom 33:25,0 8
9 58 Beliančinová Zuzana 1975 Žiar nad Hronom 33:47,0 9
10 51 Matoušeková Miroslava 1981 Žiar nad Hronom 34:16,0 10
11 94 Benedeková Judita 1990 BK Slávia Veľký Krtíš 35:10,0 11
12 100 Krajčiová Janka 1978 Žiar nad Hronom 37:38,0 12
13 90 Jakušová Nina 2003 AK MŠK,Žiar nad Hronom 38:01,0 13
14 83 Hromníková Zuzana 1979 Hliník nad Hronom 42:46,0 14
15 96 Bieliková Natália 2006 Žiar nad Hronom DNF 15
             
             
             
  ŽENY "B" 40 rokov a viac ,ročník  nar. 1978- a viac  2,1km  
p.č. štart.č. priezvisko    klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 87 Zvarová Anna  1975 Svetielko Nádeje B.Bystrica 08:41,0 1
2 63 Furáková Iveta 1973 Svetielko Nádeje Zvolen 09:15,0 2
3 69 Čierna Jana 31.05.1905 Žiar nad Hronom 10:51,0 3
4 99 Jánošová Mirka 1973 Šk Atóm Levice 10:52,0 4
5 76 Véghová Emília 27.02.1974 Želiezovce 11:05,0 5
6 79 Bieliková Slávka 09.06.1974 Žiar nad Hronom 11:15,0 6
7 69 Ryšánková Dáša 1970 Žarnovica 11:34,0 7
8 77 Kišová Monika 02.11.1965 Želiezovce 12:32,0 8
9 23 Čechová Martina 1972 Hliník nad Hronom 12:53,0 9
10 85 Denešová Martina 1964 KBPŠ Púchov 13:43,0 10
11 82 Volentierová Alena 1976 Žiar nad Hronom 13:48,0 11
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
    Výsledková listina : 17.3.2018    
DORASTENCI : ročník 2002 - 1999 2,1km  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 53 Vojtáš Nicolas 19.01.2000 AK ZŤS Martin 7:14 1
2 94 Urban Oliver 2001 AK ZŤS Martin 7:16 2
3   Lakosil S.Benjamín 22.11.2009 Žiar nad Hronom 11:47 3
             
DORASTENKY : ročník 2002 - 1999 2,1km  
p.č. štart.č. priezvisko    klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 56 Vaceková Dominika 19.09.1999 AK ZŤS Martin 8:53 1
2 80 Jordová Timea 2000 FIT TEAM Prievidza 9:06 2
3 54 Samčíková Alex 17.10.2002 AK ZŤS Martin 9:18 3
4 79 Gondášová Lucia 21.06.1905 BB Tréner 9:58 4
5 47 Zvarová Ema 2005 Banská Štiavnica 10:18 5
6 45 Jánošová Karin 2002 Šk Atóm Levice 10:18,6 6
7 72 Čuga Eva 2006 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 10:55 7
8   Lakosilová D.Zoja 06.01.2009 Žiar nad Hronom 12:27 8
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
CHLAPCI:             ročník:    2004 - 2003 800m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 50 Nosáľ Tomáš 28.07.2004 AK ZŤS Martin 4:05 1
2 48 Beharka Adrián 02.10.2003 AK ZŤS Martin 4:10 2
3 49 Mencel Tomáš 06.07.2004 AK ZŤS Martin 4:11 3
4 19 Osvald Filip 2003 Banská Štiavnica 5:12 4
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
DIEVČATÁ:     ročník:     2004 - 2003 800m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 43 Beliančinová Sofia 06.07.2004 AK MŠK,Žiar nad Hronom 4:19 1
2 52 Eliášová Lucia 04.05.2003 AK ZŤS Martin 4:30 2
3 51 Urbanovská Lilly 14.07.2004 AK ZŤS Martin 4:32 3
4 20 Gálusová Paulína 2004 Banská Štiavnica 4:44 4
5 23 Varsová Timea 26.04.2003 AK MŠK,Žiar nad Hronom 4:48 5
6 24 Jakušová Nina 21.03.2003 AK MŠK,Žiar nad Hronom 4:56 6
7 21 Bártková Paulína 2003 Banská Štiavnica 5:24 7
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
p.č. CHLAPCI:             ročník:    2006 - 2005 600m  
1 štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
2 46 Linet Martin 10.11.2006 AK ZŤS Martin 2:55 1
3 15 Šlúch Ivan 2006 Banská Štiavnica 2:58 2
4 13 Povinský Ľuboš 2006 Banská Štiavnica 3:03 3
5 97 Glezgo Juraj 2006 Biatlon Vyhne 3:06 4
6 44 Jánoš Michal 2006 Šk Atóm Levice 4:19 5
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
DIEVČATÁ:     ročník:     2006 - 2005 600m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 38 Bieliková Natália 10.01.2006 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:56 1
2 47 Samčíková Emma 01.03.2006 AK ZŤS Martin 3:00 2
3 85 Zvarová Ema 2005 Banská Štiavnica 3:01 3
4 37 Kubovčíková Katarína 16.11.2005 AK MŠK,Žiar nad Hronom 3:05 4
5 18 Halčinová Daniela 2005 Banská Štiavnica 3:09 5
6 39 Líškayová Lenka 27.07.2006 AK MŠK,Žiar nad Hronom 3:14 6
7 5 Čuga Eva 2006 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 3:20 7
8 16 Bereňová Alžbeta 2006 Banská Štiavnica 3:52 8
9 17 Bereňová Rebeka 2006 Banská Štiavnica 3:55 9
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
CHLAPCI:             ročník:    2008 - 2007 400m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 29 Muller Samuel 21.02.2007 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:07 1
2 30 Kolár Ján 19.01.2007 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:08 2
3 6 Terek Juraj 2008  Hliník nad Hronom 2:17 3
4 92 Šramko Andrej 2007 Atléti BS 2:20 4
5 12 Halčin Markus 2007 Banská Štiavnica 2:21 5
6 11 Šlúch Samuel 2007 Banská Štiavnica 2:24 6
7 10 Slezák Tom 2008 Banská Štiavnica 2:26 7
8 31 Kolár Samuel 24.12.2008 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:27 8
9 58 Kršiak Vratko 03.01.2007 ZŠ Hliník nad Hronom 2:32 9
10 2 Seget Martin 2007 Nová Baňa 2:39 10
11 7 Taliga Alex 2007 Banská Štiavnica 2:46 11
12 32 Boldiš Richard 10.08.2008 AK MŠK,Žiar nad Hronom 3:07 12
13 23 Michal Filip 30.06.1905  Hliník nad Hronom 3:09 13
14 15 Moška Martin 30.06.1905  Hliník nad Hronom 3:49 14
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
DIEVČATÁ:     ročník:     2008 - 2007 400m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 14 Ivaničová Viviene 2007 Banská Štiavnica 2:11 1
2 33 Kubovčíková Hanka 10.08.2007 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:14 2
3 35 Mlynarčiková Radka 15.05.2008 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:23 3
4 76 Kmeťová Hana 2007  Hliník nad Hronom 2:30 4
5 83 Hrmová Nina 29.06.1905 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:32 5
6 36 Sýkorová A.Evelín 07.03.2007 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:35 6
7 34 Marušková Sára 24.09.2007 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:40 7
8 95 Kadlecová Radka 21.06.2008 AK MŠK,Žiar nad Hronom 2:41 8
9 90 Jarotová Laura 2008 Banská Štiavnica 2:42 9
10 84 Zvarová Nella 2008 Banská Štiavnica 3:03 10
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
    Výsledková listina : 17.3.2018    
CHLAPCI:             ročník:    2010 - 2009 300m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 9 Štekláč Jakub 2009 Banská Štiavnica 2:04 1
2 25 Lakosil S.Benjamín 22.11.2009 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 2:10 2
3 8 Palášthy Richard 2010 Banská Štiavnica 2:43 3
4 18 Antal Igor 2009 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 3:10 4
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník
    Výsledková listina : 17.3.2018    
DIEVČATÁ:     ročník:     2010 - 2009 300m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola čas v cieli por. v cieli
1 94 Jašková tamara 2009 Žiar nad Hronom 1:59 1
2 93 Konôpková Elizabet 2009 Banská Štiavnica 2:01 2
3 4 Čuga Adela 2009 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 2:11 3
4 21 Jakušová Sofia 2009 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 2:12 4
5 27 Lakosilová D.Zoja 06.01.2009 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 2:31 5
6 3 Tafernerová Ester 2010 Žiar nad Hronom   6
7 59 Boboková Linda 23.12.2009   2:59 7
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
CHLAPCI:             ročník:    2012 - 2011 300m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola por. v cieli  
1 91 Kicko Boris 2012 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 1  
2 61 Falťan Alexander 26.04.2012 Lehôtka pod Brehmi 2  
3 91 Kicko Boris 2012 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 3  
4 22 Olajec Šimon 28.03.2012 AK-MŠK,Žiar nad Hronom 4  
5 6 Palášthy Lukáš 2012 Banská Štiavnica 5  
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
DIEVČATÁ:     ročník:     2012 - 2011 300m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola por. v cieli  
1 23 Bieliková Paťka 10.05.2011 AK MŠK,Žiar nad Hronom 1  
2 7 Palášthyová Michaela 2012 Banská Štiavnica 2  
3 24 Slašťanová Nelka 2011 AK MŠK,Žiar nad Hronom 3  
4 bez Krajčiová Karolína 2011 Žiar nad Hronom 4  
5 16 Líškayová Zdenka 2012 AK MŠK,Žiar nad Hronom 5  
6 57 Hromníková Ivana 2012 Hliník nad Hronom 6  
7 17 Mošková Timea 2012 Hliník nad Hronom 7  
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
CHLAPCI: predškolský vek  2014 - 2013 100m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola por. v cieli  
1 89 Jaško Martin 05.07.1905 Žiar nad Hronom 1  
2 1 Glezgo Matúš 28.10.2014 Hliník n.Hronom 2  
             
Beh oslobodenia Hliníka nad Hronom 1.ročník  
    Výsledková listina : 17.3.2018    
  DIEVČATÁ: predškolský vek  2014 - 2013 100m  
p.č. štart.č. priezvisko  dát.nar. klub, mesto,škola por. v cieli  
1 22 Filipová Ivana 2014 Hliník nad Hronom 1  
2 11 Polakovičová Kristína 2014 Hliník nad Hronom 2  
3 100 Dragonidesová Dominika 2014 Hliník nad Hronom 3  
4 3 Čuga Gréta 2014 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 4  
5 5 Kánová Natália 2014 Zvolen 5  
6 98 Boldišová Laira 2015 Hliník nad Hronom 6  


 



Novinky

Super výsledok Natálie Bielikovej na M-SR 2019

                                ...

Adam Hriň so zlatou medailou z M-Slovenska dorastencov

                        Atlét  Adam Hriň so ...

Trojnásobný majster Slovenska je z atletického klubu

 V Dubnici nad Váhom sa v dňoch  30.6.-1.7.2018 konali majstrovstvá Slovenska juniorov v ľahkej atletike. Na tomto podujatí reprezentoval ...

ATLETICKÝ KLUB –MŠK, Žiar nad Hronom má striebro z "MICHIGANU".

      V sobotu 30.júna sa v Michalovciach ("Michigane, ako hutorili koňare") konali Majstrovstvá Slovenka ...

Natália Bieliková v Lowiczi novým osobákom

Naša skvelá atlétka   z AK MŠK, Žiar nad Hronom a skokanka do diaľky Natália Bieliková reprezentovala Slovensko  v skoku ...

Žiarska atletika má majstra Slovenska

                   Žiarski atléti majú majstra Slovenska     Počas ...

Reprezentanti Slovenska v atletike

Atletický klub MŠK, Žiar nad Hronom, má s v súčasnej dobe troch reprezentantov Slovenska, ktorých trénuje tréner M.Rybársky. ...

Staršie žiačky bojujú tvrdo o postup na Majstrovstvá Slovenska

V sobotu 29. 4. 2018 a nasledujúcu sobotu 5. 5. 2018  sa v Dubnici nad Váhom ...

Beh oslobodenia ZH 2018

 Výsledková listina podujatia

Viac noviniek